BAYAN UYARICILAR

BAYAN UYARICILAR

admin 2 sene önce

 BAYAN UYARICILAR

Günümüzde cinsel yaşamın gerektirdiği fonksiyonları yapamayan bireylerin eksikliklerini giderdikleri bir takım ürünler bulunuyor. Cinsel yaşamda çok sık görülen bayanların partnerine cinsel yakınlık hissedememe durumlarında, Bir takım cinsel yönden uyarılma metotlarıyla cinsel birlikteliğin sağlaması durumları bulunuyor. Sağlıklı bir cinsel yaşamda merkezde daima bayanlar bulunuyor. Çünkü erkek bayana göre daha sert mizaçlı ve daha kaba durmaktadır. Yapı itibariyle çekicilik, şehvet, vücut şekli olarak çekicilik bayanlara has bir durumdur. İşte bütün bu özelliklerini kullanmakta zorluk çeken kadın veya kullanma isteği kalmamış olan kadına cinsel ilişki için ne kadar zorlansa bile verimli bir cinsel birliktelik beklenemez. Bu durumda bulunan bayanların bir şekilde uyarılmaları gerekiyor. Yani bayan uyarıcılar kullanılarak cinsel yönden kendine gelmesi sağlanabiliyor.

Cinsel birliktelik için hazırlanacak bayana uyarıcı haplar, jeller, uyarıcı kokular sunulabiliyor. Karşı taraftan sürülecek azdırıcı parfümlerde etkili olabiliyor. Günümüzde bayan uyarıcılar çok kullanılmaktadır. Bayanların içine kapanık durumları sebebiyle kendilerini partnerlerine rahat sunamıyor olabilme durumları da bulunuyor. Bu durumda bulunan birçok kadın ya utandığı için doktora gitmiyor, ya da çekindiği için doktora gitmeyi düşünmüyor. Genellikle çok normal olan bu yapıda şunu yapmamalıyız; Cinsel sorunumuzu partnerimizden asla saklamamalı ve bu sorunun halledilmesi için ya tıbbi çözüm getirilmeli ya da doğal yollardan bayan uyarıcılar yoluyla işlem yapılmalıdır. Şimdi çok çeşitli bayan uyarma metodu bulunuyor. Bazılarını bayanın kendisi uygularken bazısını da partneri uygulayarak sorunun çözümünü sağlayabilirler.

Bayan uyarılma yollarından biri cinsel ilişkiye girmeden evvel içilen haplar, cinsel organlara sürülen jeller, dil altından alınan damlalar sayılabilir. Zaten bu saydıklarımızdan bir tekini bile yaparsanız aldığınız o önlem size kadınlığınızı hatırlatarak içinizde saklı halde bulunan şehvet iç güdüsünü harekete geçirerek karşı tarafı bir anda arzulamanızı ve şevkle istemenizi sağlayacaktır. Karşı tarafın yapacağı tek şey ise içinde sizi kokusuyla kendine çekecek olan azdırıcı parfüm kullanmak yoluyla sizi kendisine çekmektir. Burada yapılan her şey ve kullanılan her ürün cinsel birleşme için vücutların birbirini çekmesi ve bayanın uyarılması işlemidir. Sonuçta yapılan kaliteli cinsel yaşam için yapılmaktadır.

Dünyanın çeşitli yerlerinde bayanları etkileyecek tarzda giyim eşyaları ve kokular kullanılmakta olup henüz ülkemizde cinsellik aşılamamış olduğu için kullanımı partnerler arasında bilinmekte ve bunların satışı da internette bulunan sex shoplar üzerinden olmaktadır. Etkili bir cinsel yaşamın tesisi için cinsel hayata soğuk olsanız bile uyarıcı kremler, jeller, kokular işinizi görebiliyor. Kullanımından zarar gelmeyen bu maddeler doğru ve düzenli kullanıldığında siz ve partneriniz cinsel yaşamın zevklerini beraber çıkarırken oluşacak her sorun için değişik uyarıcılar kullanabilirsiniz. Aslında cinsel sorunlarınız için kendinize göre ürün kullanmayı bırakarak doktordan yardım almanız daha doğru olacaktır. Sağlıklı cinsel yaşam için çeşitli uyarıcılar kullanabilirsiniz.

BAYAN UYARICILAR

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.