ERKEK AZDIRICI HAP

ERKEK AZDIRICI HAP

admin 1 sene önce

ERKEK AZDIRICI HAP

Günümüzde sosyal yaşamın bir parçası olarak görünen ve ailelerin temel taşı olan cinsel yaşam, şartlarını düzenli ve seviyeli olarak devam ettirdiğiniz sürece sizi sıkmaz hatta düzenli bir cinsel hayat kişilerin sağlıklı olarak partneri ile çok güzel bir sosyal hayat sürmesine sebep olur. Bunun tam tersi durumlarda yani erkeğin eşini arzulamaması veya soğuk davranması ve kadının aynı şekilde erkeğini arzulamaması şeklinde cinsel hayatı bozan özellikler bulunuyor. Mesela cinsel ilişkide kadın bütün şehvetini gösterdiği halde erkekte cinsel soğukluk veya isteksiz cinsel birleşme oluyorsa bu bir cinsel rahatsızlıktır.

Aslında tedavisi olan bu rahatsızlıklarda ülkemizde maalesef ciddiye alınmamakta ve cinsel soğukluklar büyüyerek devam eder ve sonuçta cinsel yönden doyumsuz olan bu ilişki yıkılır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi sosyal bir yaşamın şartlarından biride düzenli cinsel hayatın tesisidir. İnsan vücut olarak bu ihtiyacı hormonları sayesinde hisseder ve bu sayede karşıt cins arzulanır ve uyumlu birliktelikler bu sayede oluşur. Cinsel uyumun kalitesinin olması bu tarz beraberliklerin devamlı olmasını gerektirir. Yalnız bu her zaman böyle devam etmemektedir. Günümüzde ailelerin tamamına yakınında belli dönemlerde ya bayanda ya da erkekte cinsel düşüklükler olmaktadır. Bu çevresel faktörlere bağlı olarak gelişirse geçicidir. Bu durumda olmayanlar yani geçici olmayan cinsel durumlar içinde destekleyici cinsel ürünler bulunmaktadır. Mesela erkek cinsel gücünü artırmak için erkek azdırıcı haplar piyasamızda satılmaktadır.

Bu tür haplar genellikle cinsel birlikteliğin başlangıcından önce vücuda alınarak erkeğin kadını arzulaması ve şehvetinin arttırılmasını sağlar. Erkek azdırıcı haplar genellikle doğal bir yapıda olduğu için vücuda zarar vermez ama doğru zamanda doğru yerde kullanıldığında çiftlerin cinsel yönden rahatlamasına çok yardımcı olurlar. Toplumumuzda bu hastalıklara sahip insanlar ya doktordan çekindikleri için yada toplum baskısı yüzünden tedavi olmayı istemezler. Çoğu insanımızda bu tarz ürünlerle kendi cinsel hayatını şekillendirir. Aslında zararı olmayan bu tür ürünlerin yerli yerince kullanılması ile etkisi artırılabilir. Yoksa doktora gitmeden kullanılan bu ürünler zamanla vücutta bağımlılık yaparak başlangıçtaki etkisini artık göstermeyebilir.

Bazen haplar şeklinde, bazen jel şeklinde bazen de damla veya etkileyen bir parfüm şeklinde uygulamalı cinsel ürünler bulunuyor. Ama genellikle erkekler bu ürünlerden direk cinsel organı kuvvetlendiren erkek azdırıcı hapları tercih ederek hem kendi içlerinde saklı kalmış cinsel arzuları artırıyorlar hem de partneri ile orgazm olma zevkini yaşıyorlar. Cinsel yönden rahat olan bireylerin geri de kalan bütün sosyal hayatı da düzenli bir şekilde devam eder. Cinsel yönden sağlıksız ailelerde devamlı stres ve kaygı hakim olur. Bu durumda cinsel sorunlu aile yapısı fazla yürüyemez ve çevresindekilere bile zarar vermeye başlar. Ancak bu gibi cinsel sorunların doğal çözümleri her zaman bulunur.

ERKEK AZDIRICI HAP

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.