ZEVKLİ DAKİKALAR SİZİ BEKLİYOR

ZEVKLİ DAKİKALAR SİZİ BEKLİYOR

admin 1 sene önce

 

ZEVKLİ DAKİKALAR SİZİ BEKLİYOR

Cinsel yaşantımız monotonluk halinde, cinsel sorunlar yaşıyoruz dediğinizi duyar gibiyiz. En iyi çözüm sex shop. Kaliteli, güvenli en ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Evli çiftler veya bekâr kadınlar için ilk shop alışverişini yapmak hem heyecanlı hem de huzursuz edici bir süreçtir. Bir yandan cinsel hayatı renklendirme arzusu, diğer yandan özel hayatın deşifre olma ihtimali bu heyecan ve kaygıların başlıca nedenleridir. Maalesef ülkemizde shop alışverişi konusunda uzman bir destek yok. Çoğu insan ya eş dost tavsiyesi ya da mağazadaki görevlinin yönlendirmesi ile ürün satın almaktalar. Önemli bir kısım tüketici ise, internette bulunan shop mağazalarından sadece ürünün fiyatına ve resmine bakarak alışveriş yapmakta.

Çoğu insanın yeterince bilgilendirilmeden yaptığı erotik shop alışverişleri doğal olarak her zaman isabetli olmamakta, yanlış ürün tercihleri; paranın, sağlığın ve gizliliğin riske atılmasına neden olmakta. İlk sağlıklı cinsel ürün alışverişinde hangi ürünleri almalıyım? Güvenli cinsel ürün alışverişi nereden yapılır? En iyi cinsel ürünler hangileri? Cinsel ürünler sağlığa zararlı mı? Kaliteli cinsel ürünleri hangileridir? Kredi kartıyla internetten cinsel ürünler almanın sakıncası var mı? Cinsel sağlık ürünlerini mağazadan mı yoksa internetten mi almak daha iyi? İlk ürün tercihim hangisi olmalı?

Ne istediğini net olarak tanımlıdan sanal mağazalarda gezinen ve onlarca ürün gören bir kadının doğru tercihi yapması çoğu zaman zordur. Ürün tercihi konusunda fiziksel ve psikolojik özelliklerinizi hesaba katmalısınız. Bir örnekle açıklayayım; Örneğin vibratör almak istiyorsunuz ve bir shop mağazasının web sitesine girdiniz. İşte tam bu noktada nasıl bir vibratöre ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Arkadaşınız size x isimli büyük boy bir vibratör önerdi diye onu alırsanız, o vibratör sizin vajina yapınıza ve psikolojik beklentinize uygun olmayabilir. Belki daha ufak ama damarlı bir vibratör size daha çok haz verecektir veya kelepçe, göz bandı ve kırbaçtan oluşan bir seti, kadın ve erkeğin yeterince hazır olmadığı sadist mazoşist bir seks fantezisinde bir işe yaramayacak ve çöpe gidecektir.

İlk erotik market56 alışverişinizde çok büyük vibratör, marjinal ürünler gibi iddialı şeyler yerine sizi ve eşinizi bedensel ve ruhsal anlamda çok rahatsız etmeyecek ürünler tercih edin. Zaman ilerledikçe, ürünleri tanıdıkça farklı şeyler deneyin. İnternetten ve reel mağazalar da güvenli alışveriş için köklü ve kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Bu tür yerlerden alışveriş için çekinmemek gerekir. Cinsel yaşantınıza renk katın. Shop ürünlerinin bazıları alerjiye neden olabilirler. Lâteks alerjisi denilen bu durum nadiren görülen bir sağlık sorunudur. Eğer plastik ve kauçuk ürünlerine alerjiniz varsa, erotik ürünler alırken bu hassasiyetinizi hesaba katmalısınız. Diğer bir sorun ise yanlış ürün tercihine bağlı olarak yaşanan zedelenme ve yaralanmalardır. Kelepçe, göz bandı, kırbaç, büyük vibratör bu yaralanma ve zedelenmelerin başlıca nedenleridir.

ZEVKLİ DAKİKALAR SİZİ BEKLİYOR

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.